Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak bakımı için öneriler

ayakAyak bakımı için öneriler

Ayaklar gün içerisin de vücudumuz da en aktif olarak rol alan organlarımız arasın da yer almaktadır. Günün bütün yükünü ve yorgunluğunu ayaklarımız çekmesine rağmen onlara yeterince özen göstermiyoruz. Bu neden ile de ayaklarımız da zaman zaman sağlık sorunları meydana gelebiliyor.

Ayaklarınıza ayda bir kere pedikür yaptırmak ayaklarınızın sadece güzel görünmesi için yapılan bir şeydir. Bunu yapmanız ayaklarınıza bakım yaptığınız anlamına gelmemektedir. Ayaklarınızı mutlaka her gün düzenli olarak bakım yapmanız gerekmektedir. Ayak sorunlarının bakımsızlık dan dolayı meydana geldiğini unutmamak gerekir.

Ayaklarınızı mutlaka her akşam ılık suda bekleterek, ölü hücreleri atmak için fırçalamanız gerekmektedir. Sonrasın da durulayın ve iyice kurulayın.

Ayaklarınıza her akşam bakım kremi uygulayın ve çorap giyerek yatın. Bu saye de ayaklarınızın çatlamasını da engellemiş olacaksınız.

Yüksek topuklu ayakkabıları uzun süre giymek den kaçınmanız gerekmektedir. Yüksek topuklar ayaklarınızın ön kısımına basıncı artıracağı için uzun süre giymek tehlikeli olacaktır. Bu neden ile rahat ayakkabıları tercih etmeye özen gösteriniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )