Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak kokusu ayak mantarı

Ayak kokusu ayak mantarı Ayak kokusu ayak mantarı 

Ayak kokusu insanların ciddi anlam da rahatsızlıklar yaşadıkları problemler den bir tanesidir. Ayak kokusu erkek ya da bayan fark etmeden her insanın yaşayabileceği bir problemdir. Bu tarz problemler hem sizlere hem de çevrenize ciddi anlam da rahatsızlık verebilen sorunlardır. Bu sorunların giderilmesin de hızlı hareket etmek ve önlem almak gerekmektedir.

Ayak kokusu, ayaklar da mantar oluşmasın dan dolayı meydana gelen bir sorundur. Bu soruna karşı ilk olarak yapmanız gereken ayaklarınız da mantar oluşumunu engellemek olacaktır. Ayaklarınız da mantar havasız kalmasın dan ve terlemesinden dolayı meydana gelmektedir. Ayaklarınızı terlemesini çeşitli yöntemler ile giderebilirsiniz. İlk olarak yapmanız gereken ayaklarınızı düzenli olarak yıkamak ve kurulamak olacak.

Ayaklarınızı düzenli olarak yıkadıktan sonra bakteri oluşumunu en aza indirmek için ikinci olarak yapmanız gereken ayaklarınızı her akşam sodalı ya da karbonatlı su da bekletmek olacaktır. Ayaklarınızı bu şekil de ılık ve sodalı, karbonatlı ya da sirkeli su da beklettiğiniz de bakterilerin yok olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayaklarınızın evdeyken mutlaka havalanmasını sağlayın. Her gün aynı ayakkabıları giymemeye özen göstermeniz gerekmektedir. Ayakkabılarınızı değiştirmeye de mutlaka özen göstermeniz gerekmektedir. Bu konu da da dikkatli olmanızı öneriyor ve bu önerilerimizi uygulamanızı öneriyoruz. Bu uygulamalar çok daha sağlıklı ayaklara sahip olmanıza yardımcı olacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )