Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak kokusu için ne yapabilirim?

Ayak kokusu için ne yapılır?

Kış aylarında ayak kokusu hakkında şikâyetler daha çok artıyor. Ayak kokusunun sebepleri yeterince hava almaması, temizlenmemesi, ıslak kalması, terlemesi ve ayakkabılardır. Kış aylarında ayakkabılar içinde saatlerce kapalı kalan ayaklar daha fazla kokmaktadır. Ayak kokusundan kurtulmak isteyenler için yapılması gereken birçok yöntem var.

Ayak kokusu için ne yapabilirim?

Ayak kokusu için ayaklarınızı her gün ılık su ve sabunla yıkayıp güzelce kurulamalısınız. Çoraplarınızı günlük olarak değiştirmeli, ayakkabılarınızı sık sık dezenfekte etmelisiniz. Pamuklu çoraplar giymeli ve ayak kokusu için krem ve losyonlar kullanmalısınız. Piyasada satılan birçok ayak kokusu kremi mevcut, bu tür kremler ayakların doğal florasına kavuşmasına yardımcı olduğu için ayak kokusundan kurtulmak için iyi bir çözüm yöntemidir.

Ayak kokusu için ne iyi gelir? Ayak kokusu için evde ne yapılır?

Ayak kokusu için ne yapmalı diye merak edenler için bitkisel ayak kokusu kremleri tavsiye edilmektedir. Ayak kokusu için düzenli bir çalışma gerekiyor. Ayakları her gün yıkayıp ayak kokusu kremi kullanıp ayakkabılarınızı da dezenfekte ederseniz ayak kokusu oluşma ihtimali en aza inecektir. Foot care ayak kokusu kremi en çok kullanılan ayak kremlerinden birisidir. Foot care yorumları genellikle pozitif yorumlardan oluşuyor. Orijinal Foot care ayak kremi kullananlar kremden memnun olduğunu belirtmektedir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Behzat Ö*
  • Ayak kokusunu gidermek için bu siteye başvurdum azalmaya başladı düzenli kullanımda sanırım gitcek.