Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak kokusu ve verdiği zararlar !

Ayak kokusu ve öz güven !Ayak kokusu ve zararlar !

Ayak kokusu ne kadar büyük bir problem bu konu da herkes hem fikirdir. Ayak kokusu ilk olarak insanların yaşamların da sosyalleşmesine engel olmaktadır. Hayatınız da sosyal bir insan olabilmek için ilk olarak yapmanız gereken bu sorundan kurtulmak olmalıdır. Ayaklarınızın hem kendinize hem de çevrenize ne kadar büyük bir rahatsızlık verdiğini sizler de biliyorsunuz .

Ayak kokusu ve öz güven ! İkisi bir arada aslın da gerçek anlam da ilişkileri bulunmaktadır. Ayakları kokan bir insan mesela bir arkadaşının evine gitmeyi istemez çünkü bilir ki ayakkabılarını çıkardığın da büyük bir problem ile karşı karşıya kalacak ve girdiği ortam da ayıplanacak ve herkes ona iğrenen gözler ile bakacaktır. Bu neden ile ayaklarınız da koku meydana geldiğin de mutlaka bu konu da yardım almalı ya da bazı kurallara uymanız gerekmektedir.

Ayak kokusundan kurtulmanın ilk yolu tartışmasız ki ayaklarınızı düzenli olarak yıkamak ve her gün aynı ayakkabıyı giymemek gerekir Her gün aynı ayakkabıyı giymediğiniz de ayaklarınız koku seviyesi düşecektir.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )