Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak kokusuna ev yapımı çözümler !

Ayak kokusuna ev yapımı çözümler !

Ayak kokusu bir çok nedene bağlı olarak meydana gelebilir. Bu durumlar arasın da en sık rastlanılanı ise ayak hijyenine dikkat edilmemesidir. Ayak hijyenine dikkat edilmediğin de ne yazık ki bakteri üretimi artar ve ayaklar da koku meydana gelir. Ayak kokusu ve ayaklar da meydana gelen terleme kişileri çok mahcup edebilir. Evde hazırlayacağınız bazı karışımlar ile ayak kokusuna karşı çözümler üretebilirsiniz. İşte sizlere Ayak kokusuna ev yapımı çözümler ! 

  • Sodyum bikarbonat : Bir kova suyun içine biraz karbonat katarak ayaklarınızı bu suyun için de 15 dk kadar bekletin. Sodyum bikarbonat ayaklarınız da ki asiditeyi artırır ve ayaklarınız da koku oluşmasını bariz şekil de azaltır. Ayaklarınız da bakteri oluşumuna neden olmayacak bir ortam hazırlar.
  • Siyah çay : 5 poşet siyah çayı 15 dakika kaynar suda demlendirin. hafif ılıyınca ayağınıza buna batırın. ardından ayaklarınızı iyice kurulayın ve ayak pudrası uygulayın.

Sizler de bu yöntemler sayesin de ayak kokusuna karşı evde bakım yapabilir ve başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayak kokusundan kurtulmak için beklemeyin. Ayak kokusu sizleri her zaman çok fazla rahatsız edecek olan problemlerdir. Bu problemlere karşı her zaman dikkatli olmanız gerekmektedir. Ayak kokusu problemlerinize karşı dikkatli olun ve bu tarz yöntemler ile eviniz de kendi başınıza sorunlarınızı çözmeye çalışabilirsiniz. Bu önerilerimiz sizlere fayda sağlayabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )