Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak kokusuna ne iyi gelir?

 

Ayak kokusundan hemen kurtulmak isteyenler, kısa sürede ayak kokusuna son vermek isteyenler, artık ayaklarım kokmasın diyenler ne yapmalı? Ayak kokusuna son veren bitkisel çözümler işe yarıyor mu? Ayak kokusu genetik mi? Ayak kokusunu nasıl önleyebiliriz? http://www.footcareayakkremi.org sitesinden foot care siparişi verebilirsiniz.

Ayak kokusu sorunu olanlar için yapılabilecek birçok şey var bunları düzenli ve disiplinli bir şekilde uyguladığınızda ayak kokusu ndan kurtulabilirsiniz. Bazı kişilerin ayakları pek kokmasa da bazı kişilerin ayakları aşırı derecede kokuyor, bunun çözümü ise temizlik, özen ve titizlik. Öncelikle koku yapmayacak yani naylon oranı düşük olan çoraplar giymek mümkünse bambu çorap tercih etmek. Ayakkabıların çok sıkı olmaması ve düşük kalite modeller seçilmemesi. Ayakkabıları sık sık dezenfekte etmek ve 1 günden fazla aynı ayakkabıyı giymemek önemli olsa da yeterli değildir. Her gün ayakları sabunlar yıkayıp güzelce kurulamak, ayak kokusu kremi gibi ürünlerle ayak bakımı yapmak ve çorapları her gün değiştirmek önemlidir. Bütün bunlara dikkat edildiğinde ayak kokusu kremi ile ayak kokusuna son vermek mümkündür. Ayak kokusunu kökten çözmenin yolu bakımlı ve temiz olmak bunun yanı sıra ayak kokusu önleyici krem desteği almak olacaktır.

Ayak kokusuna son veren ürünler alırken orijinal ürünler almalısınız. Piyasada yer alan sahte ürünler yerine orijinal resmi satış sitesi üzerinden kapıda ödemeli ya da kredi kartı ile sipariş verebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Sinan A*
  • Ayak kokusunu gidermek için ne yapabilirim.