Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak sağlığınız için bunları yapın

Ayak sağlığınız için bunları yapın Ayak sağlığınız için bunları yapın

Ayaklarımız vücudumuzun en fazla hasar alan bölgeleri arasın da yer almaktadır. Gün boyu yorulan ayaklarımızın bakımı bütün cildinize gösterdiğiniz bakımlar gibi son derece büyük önem taşımaktadır. Güzel ayaklara sahip olmak için ve ayaklarınız da ki sorunları ortadan kaldırmak için uzmanların tavsiyelerin den yararlanabilirsiniz.

Akşam eve geldiğiniz de ayakkabılarınızı ve çoraplarınızı çıkardığınız da ayaklarınızın ne kadar yorulduğunu anlarsınız. Hemen ayaklarınızı ılık su dolu olan bir kabın içerisine deniz tuzu atarak dinlenmeye başlayın. Bu işlemden sonra ayaklarınızı ılık ve sabunlu su ile yıkayın ve iyice kurulayın. Arkasın dan ayak bakım kremleri ile ayaklarınızı kremleyin parmak aralarına sürmeyin nemli kalacağı için bakteri oluşmasına neden olabilir.

Hafta da bir kere ayaklarınızı ponza taşı ile ovalayın. Ayaklarınızı ölü deriden kurtardıktan sonra tekrar bakım kremi ile ayaklarınızı kremleyin. Ayaklarınıza düzenli olarak bu uygulamaları yaptığınız da göreceksiniz ki çok daha sağlıklı ayaklara sahip olabilirsiniz. Sağlıklı ayaklar ilerleyen yaşlar da rahat etmeniz anlamına gelmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )