Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayak Terleme Nedenleri

ayak kokusu

Ayak kokuları yüz kızartıcı davranışlardan birisidir. Ayakları kokan insanlar genellikle topluma girmeye korkarlar ve öz güvenlerini kaybetmişlerdir. Ayak kokusu ayakların hava almamasından kaynaklanmaktadır. Normalde terler renksiz ve kokusuz olur ancak ayaklarda oluşan terler hava almadığı için bakteri ve mikroorganizmaların oluşmasına neden olmaktadır.

Bu nedenle de ayak kokuları meydana gelmektedir. Ayaklarımızda ki kokuyu engellemek için ilk olarak ayak temizliğimize özen göstermemiz gerekmektedir. Her gün düzenli olarak günde en az 2 defa ayaklarımızı yıkamalıyız ve çoraplarımızı değiştirmemiz gerekmektedir. Ayrıca 2 günde bir de ayakkabılarımızı temizlememiz ve dinlendirmemiz gerekmektedir. Bunlar uygulandıktan sonra hala ayak kokunuz varsa sizlere foot care ayak kremini kullanabiliriz.

Günümüzde insanların sıklıkla aldığı bu ürün zamanınızı ve paranızı çöpe atmanız dan sizi koruyacaktır. Sizlerde bir topluma girdiğinizde öz güveninizi kaybetmeden rahat bir şekilde davranışlarınızı sergileyebilirsiniz.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )