Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayaklarımız için neler yapabiliriz ?

Ayaklarımız için neler yapabiliriz ? Ayaklarımız için neler yapabiliriz ?

Yaz ayları geldiğin de ayaklarınıza yapmanız gereken bakım daha önemli olsa da yılın her ayı mutlaka bakım yapmanız gerekmektedir. Ayaklarınıza bakım yaparken de dikkat etmeniz gereken bazı durumlar vardır. Bu yazım da sizlere Ayaklarımız için neler yapabiliriz ? Sorusunu cevaplamaya çalışacağım.

  1. Ayak banyosu : İlk olarak derin ve geniş bir kabın içine ılık su koyun ve sonrasın da marketler de satılan ayak bakım tuzların dan alabilirsiniz. Ya da evde olan bazı malzemeler ile ayaklarınızı yumuşatmayı başarabilirsiniz.
  2. Ayak peelingi : Yumuşayan ayak derinizi ölü deri den arındırmak için marketler de satılan ayak peelinglerin den yardım alabilir ya da evde kendi hazırlayacağınız yöntemler ile peeling yapabilirsiniz.
  3. Ponza taşı : Topuklarınız da her hangi bir problem var ise ponza taşı kullanabilirsiniz. Topuklarınız da sertleşen deriyi temizlemek için en uygun yöntemler den bir tanesi ponza taşıdır.
  4. Tırnak çevresi bakımı : Tırnaklarınız da ayak sağlığı için çok önemlidir. Tırnak etinize bakım yapmak için mutlaka zeytin yağı ve badem yağı kullanın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )