Foot Care Ayak Kremi - Resmi Satış Sitesi 50TL

Foot care ayak bakım kremi 30TL. Foot care Resmi Satış Sitesidir. Faturalı orjinal aynı gün kargo.

Foot Care Ayak Kremi -  Resmi Satış Sitesi 50TL
Foot Care Ayak Kremi -  Resmi Satış Sitesi 50TL
Foot Care Ayak Kremi -  Resmi Satış Sitesi 50TL

Ayaklarınız için karbonat kürü

Ayaklarınız için karbonat kürü Ayaklarınız için karbonat kürü

İnsanların bir çoğu ayak bakımları için hiç bir özen göstermemektedir. Ayak sağlığı aslın da çok önemli olan bir konudur ve her zaman dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu yazımız da sizlere ayaklarınız için dinlendirici ve bakterileri öldürücü olan karbonat kürü hakkın da bilgi vereceğiz.

Ayaklarınıza her akşam düzenli olarak karbonatlı su içerisin de bekletirseniz hem ayaklarınızın rahatladığını hem de, kokuların azaldığını göreceksiniz. Hem masrafsız olan hem de çok zahmetli olmayan karbonat kürü ayaklarınızın sağlığı açısın dan sizlere yardımcı olacak bir kür olarak sayfamız da yerini almaktadır.

Sirke ile ayak bakımı 

Her konu da baş vurduğumuz ürünler den bir tanesi olan sirke, ayak bakımı için de karşımıza çıkmaktadır. Ayaklarınızı yıkayacağınız kova içerisine bir kaç damla sirke damlatarak 15-20 dakika kadar ayaklarınızı bu suda bekletmek bakterilerin ölmesine ve kokunun azalmasına yardımcı olacaktır.

Foot care ayak bakım kremi 

Foot care ayak bakım kremi hakkın da detaylı bilgi edinmek için sayfamız da yer alan müşteri ve destek hattı telefon numaralarımız dan bizlere ulaşabilirsiniz. Foot care krem için de özel pamuklu çorabı ile sadece bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelmektedir. Ürün siparişlerinizi bizleri arayarak ya da sipariş ver kısımın dan verebilirsiniz. Foot care ayak kremi Türkiye’nin her yerine sadece 1-2 iş günü içerisin de gelmektedir. Arayın müşteri temsilcilerimiz sizlere her konuda detaylı şekil de bilgi versinler.

Bu Konular da İlginizi Çekebilir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Foot Care Ayak Kremi -  Resmi Satış Sitesi 50TL Foot Care Ayak Kremi Ejzane.com üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

Adınız (gerekli) : Telefon (gerekli)

Biz Sizi Arayalım
biz sizi arayalım
Foot Care Ayak Kremi - Resmi Satış Sitesi 50TL © 2018
Foot Care Ayak Kremi -  Resmi Satış Sitesi 50TL Foot Care Ayak Kremi -  Resmi Satış Sitesi 50TL