Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayaklarınız için soda

Ayaklarınız için soda Ayaklarınız için soda

Ayak kokusu toplumumuz da bir çok insanın ortak problemleri arasın da yer almaktadır. Özellikle günümüz de havaların çok sıcak olması ile ayaklarınıza çok daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Sıcak havalar ile beraber ayaklarınız çok daha fazla terlemek de ve bu terleme sonucun da ayaklarınız da bakteriler üreyerek kokuya neden olmaktadır. Özellikle uzun süre ayak da kalan bireyler de bu sorun çok daha fazla görülmektedir.  Akşama kadar ayakkabılarını çıkarmayan ve ayakları havalanmayan bireyler mutlaka ayaklarına düzenli olarak bakım yapmalıdırlar.

Ayağı çok  kokan insanlar bu durum dan soda yardımı ile kurtulabilir. Akşamları ayakkabılarınızın içine geceden soda damlatarak ayakkabılarınız da meydana gelen bakteri oluşumunun önüne geçebilirsiniz. Ayak kokusu ciddi anlam da insanlara rahatsızlıklar veren bir sorundur bu sorun karşısın da sizler de bu yöntem ile daha az bakteri olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayaklarınızı gece sirkeli su ile yıkamak da ayaklarınızın kokusunun azalmasına yardımcı olacak olan yöntemler arasın da yer almaktadır. Bu yolu da deneyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )