Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

ayaklarınıza bakım nasıl yapılır ?

Doğal ayak bakımı nasıl yapılır ?ayaklarınıza bakım nasıl yapılır ?

Yaz geldi ayaklarınız artık kış boyunca saklandığı ayakkabıların için den çıkarak sandaletlere girmeye başladı. Temiz ve bakımlı ayaklara sahip olabilmek için yapmanız gerekenler , doğal ayak bakımı nasıl yapılır ? Sorusunun cevabını bu yazımız da sizlere vermeye çalışacağız. Ayak bakımı kişilerin yapacağı en önemli hijyen bakımları arasın da yer almaktadır.

Ayaklarınızı her gün ılık ve sabunlu su ile yıkamak yapacağınız ilk şeydir. Kimse ayaklarının kokmasını istemez. Ayaklarınıza talk pudrası da dökerek daha sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

Ayakkabı tercihi yapmak için günün geç saatlerini tercih edin ki ayaklarınız şişken ayağınız rahat olur ise doğru ayakkabı tercihi yapmış olursunuz.

Topuklarınızı ponza taşı ile düzenli bir şekil de temizlemeye çalışın. Her duşa girdiğiniz de bunu yapmanız gerekmektedir.

Yatmadan önce ayaklarınızı yıkadıktan sonra ayaklarınıza mutlaka nemlendirici sürünüz. Parmak aralarınıza kaçırmadan nemlendirici sürünüz.

Ayaklarınız yorgun olduğun da mutlaka birisine ayak masajı yapmasını rica ediniz. Bu şekil de ayaklarınız da kan dolaşımı hızlanacak ve rahatlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )