Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Ayaklarınızın Kokmamasına Yardımcı Olan 7 Ürünler

Ayaklarınızdan Kokar Çalmasına Yardımcı Olur 7 Ürünler

Koklamak tekmeler, bu kokulu, bakteri öldürücü ürünlere karşı bir şansı yok.

 

Koklamak Ayakkabı

 

Ne sıklıkta veya ne kadar ilerlediğiniz önemli değil – eve gidip ayakkabılarınızı tekmelediğiniz zaman, onlar reekete iyi bir şans verin. Alınan her basamakta ayaklarınızı kullanıyorsunuz, bu nedenle terlemeye başlıyorlar ve nem çorapınızda bulunuyor ve çorapınız ayakkabınızın içine sıkışıyor. Yeterli havalandırma ve kafesli paneller bulunan ayakkabılar bile kokuşmuş post-run’ların bir kısmını tutmanın bir yolunu buluyor.

 

Ve çoğu zaman, o kokulu koku aslında sadece bir kokudan başka bir şey değildir. RRCA sertifikalı koç ve Ironman triatloncu Luke Lombardo , “Bazı insanların bilmediği şey, gerçek kokunun bakteri olması ve çorapların, ayakkabılarınızda ve ayaklarınızın altında yaşadığı” diyor . “Sadece koşu ayakkabılarının üzerindeki kötü kokardan kurtulmak için önemli değil, aynı zamanda ayakkabılarınızda yaşayan sinir bozucu bakterileri öldürmeniz de zorunludur.” Varsa, bu bakterilerin enfeksiyona neden olma özelliği vardır.

 

Kötü kokulu ayakkabılardan kurtulmak (ve en başta onları engellemek için) nasıl kullanılır? Kokuşmuş ve zararlı bakterilerin ortaya çıkmasına yardımcı olmak için ayağınıza veya ayakkabılarınıza uygulanabilen bazı ürünler.

 

Ayak Sesi Tüm Tabii Ayak ve Ayakkabı Tozu

 

Bu doğal ayak tozunu biraz koşu ayakkabılarına sallayın ve kokusunu ortadan kaldırın. Ayrıca, bakterilerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Doğrudan ayaklarınızın üzerinde gitmek de güvenlidir.

 

Altın Bond İlaçlı Ayak Tozu

 

İlk etapta tıkarak kokuyu gidermek. Nem emmeye yardımcı olmak için bu tozu ayağına koyun böylece terinizin kokusu kalmaz.

 

Moso Doğal Hava Arındırıcı Torbalar

 

Bu çantaları uzun süre çalıştırdıktan sonra spor ayakkabılarına atın. Bambu kömürü, nemi hızlı bir şekilde absorbe eden, bakterilerin (ve eşlik eden kokunun) ilk etapta sızmasına engel oluyorlar.

 

10 Saniyelik Ayakkabı Deodorantı ve Dezenfektan

 

Bu kutudan bir spreyle koklamak bakteri öldürmek. Adından da anlaşılabileceği gibi, mikrop, mantar, küf, küf ve diğer mikroorganizmaları önlemek yalnızca 10 saniye sürer. Artı, iyi kokuyor.

 

 

Crimson Antimicrobial Guard

 

Bu sprey, bakterilerin ayakkabılarınızın içinde büyümesini engeller (ayrıca bisiklet kaskları, spor çantaları ve daha pek çok şeyde de kullanılabilir). Bir uygulama 90 gün sürer.

 

 

 

Dr. Scholl’un Koku X Koku Gücü Sprey Tozu

 

Bu antifungal tozu, ufacık kokuları yok etmek ve geri gelmelerini önlemek için ayakkabılarınıza püskürtün. Tozu doğrudan çalıştırmadan önce ayağınıza da uygulayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (1 )

  • Fatih T*
  • ya ben tavsiye üzerine karbonat döküyordum ama işe yaramıyor napmam lazım.