Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Evde ayak bakımı nasıl yapılır

Evde ayak bakımı nasıl yapılırEvde ayak bakımı nasıl yapılır

Ayak bakımın ilk ve en önemli kuralı ayakları sürekli olarak temiz tutmaktır. Günlük koşuşturmanın ardından eve geldiğiniz de mutlaka ayaklarınızı ılık su ve sabun yardımı ile yıkamanız gerekmektedir. Zeytin yağlı sabun kullanmanızı öneririz. Ardından soğuk su ile iyice durulayın ve kan akışını harekete geçirin. Son olarak da parmak araları da dahil olmak üzere ayaklarınızı güzelce kurulayınız.Parmak aralarının ıslak kalması demek mantar oluşumuna neden olmaktadır bu kuralı aklınızdan çıkarmayınız.

Temizlik aşaması bittikten sonra sıra ayaklarınıza ilgi gösterme kısımına geliyor. Ev de ayak bakım kreminiz var ise bu kremlerden yardım alabilirsiniz. Ayak bakım kreminiz yok ise herhangi bir el kremi de etki edecektir. Bu bakımı her gün yapmak sizlere zor geliyor ise yapmanız gereken ayaklarınızı size uygun şekil de hafta da en az 3 gün bakmanız gerekmektedir.

Ayaklarınızın bu bakımı yaptıktan sonra seyretmek bile çok hoşunuza gidecek olan bir durumdur. Sizler de ayak sağlığınıza dikkat ederek daha mutlu bir birey olabilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )