Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Foot care ayak bakım kremi

Foot care ayak bakım kremi

Foot care ayak bakım kremi

Foot care ayak bakım kremi

Ayak kokusu problemi günümüz de bir çok insan yaşamaktadır. Ayaklar vücudumuzun en çok şiddete ve ağırlığa maruz kalan organların dan bir tanesidir. Bu neden ile de ayaklarımıza yapmamız gereken bakım ayrı bir önem arz etmektedir. Ayaklarınız da meydana gelen koku, bakteri ya da mantar gibi rahatsızlıklar. Ayaklarınıza bakmadığınız için meydana gelmektedir.

Foot care ayak bakım kremi , sizlere ayak bakımı konusun da yardımcı olacaktır. Foot care krem tek kullanımlık olan bir kremdir. Gece yatmadan önce kremi iki ayağınıza ince bir tabaka halin de sürdükten sonra özel çorabını giyiyorsunuz ve 24 saat boyunca ayağınız dan çıkarmıyorsunuz. Bu işlemi yaptıktan sonra ayaklarınızın bakımını tamamlamış olacaksınız.

Foot care ayak bakım kremi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için sizlerde sipariş ve destek hattımızı arayarak ürün hakkın da bilgi alabilir ve buradan siparişlerinizi verebilirsiniz. Güzel ve temiz olan ayaklar her zaman size daha fazla öz güven kazandıracak ve kendiniz ile barışık olmayı sağlayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )