Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Foot care ayak kremi nedir?

ayakFoot care ayak kremi nedir?

Yapılan çeşitli araştırmalara göre 15-50 yaş arası kadınların %48 i , 15-50 yaş gurubu erkeklerin ise %70 i ayak kokusu problemi yaşamaktadır. Ayak kokusu oluşmasının en önemli nedeni ayakta ki bakterilerdir. Bakteriler ayakların içine nüfus etmesinden sonra burada bakterilerin yaşaması için uygun ortam oluşmaktadır. Daha sonrasın da da bu koku kaçınılmaz bir hal almaktadır. Bugüne kadar kullanılan klasik yöntemler ayakların kokusunun bastırılması yönündeydi. Bu makalemiz de ayak kokusuna uzun süreli çözüm sunan bir üründen sizlere söz edeceğiz.

Foot care krem 10 gr. lık kutuların da tek kullanımlık olarak satılmak da olan bir üründür. Ayaklarınız da gerekli temizliği yaptıktan sonra alt kısma ve parmak aralarına ince bir tabaka halin de ürünü yedirmeden sürünüz. Daha sonra ürünün içinden çıkan %100 pamuklu çorapı giyerek en az 24 saat boyunca ayağınız da tutmanız gerekmektedir. Bu işlemden sonra ayak kokunuz uzun süreli olarak size veda edecektir.

Ayak kokusu öz güven problemi yaratmakla birlikte bir çok soruna yol açmaktadır. Foot care krem ile çok daha sağlıklı ayaklara kavuşacaksınız….

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )