Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

FootCare Ayak Bakım Kremi

FootCare Ayak Bakım Kremi

Nedir?

                Modern yaşam ile birlikte hayatımıza daha çok giren problemlerden birisi de ayak kokusudur. Buna yanlış ayakkabı ve çorap seçimi ile birlikte sürekli olarak kapalı bir şekilde ayakkabı içerisinde ayakların beklemesi neden olmaktadır. Temelde bir bakteri problemidir ve nemli ve terli şekilde uzun süre ayakkabı içerisinde bekleyen ayaklarda koku görülmesi son derece normaldir. Oldukça rahatsızlık verici olan bu problemin çözümü FootCare Ayak Kremi ile son derece kolaydır. Bu ürün özel olarak ayak kokusu için üretilmiştir ve başka hiçbir kullanım alanı bulunmamaktadır. Üretiminde çalışan uzmanlar hassas bir şekilde bu sorunun giderilmesi için gerekli olan formülü yaratmışlardır.

Nasıl Kullanılır?

Kullanımı oldukça kolay olan FootCare Ayak Kremidüzenli ve günlük kullanıma uygun bir üründür. Bu aşamada en önemli faktör ayaklarınızı sürekli temiz tutmanız gerekliliğidir. Gerekiyorsa ayaklarınızı günde 2 kere yıkamalısınız ve dışarıdan eve geldiğinizde mutlaka yıkamalısınız. Temiz olduğundan emin olduğunuz ayaklarınıza kremi iyice yedirerek ve 5 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. Ayak tabanı ve parmak aralarına daha özenli bir şekilde yedirin. Kremi emdikten sonra çorabınızı ve ayakkabınızı giyebilirsiniz.

İçerik

                Bitkisel bir içeriğe sahip olan FootCare Ayak Kremiiçerisinde kimyasal bileşen barındırmamaktadır. Bu özelliği ile rakiplerinden bir adım önde olmakla beraber, sağlığınıza doğal yollardan kavuşmanıza olanak tanır. Birçok farklı bitkiden elde edilmiştir ve sıvılaştırılmıştır. Ambalaj üzerinde şeffaf bir şekilde ayrıntılı ürün içeriği bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )