Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Sıcak bölgelerde ayaklara dikkat !

Sıcak bölgelerde ayaklara dikkat !Sıcak bölgelerde ayaklara dikkat !

Uzun süre ayak da kalmak zorun da olan ve uzun süreli ayakkabılarını çıkaramayacak olan insanların üzerine bir de sıcak olan bölgeler de yaşıyorlar ise çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Yani Sıcak bölgelerde ayaklara dikkat ! Diyerek yazıma devam etmek istiyorum.

Daha önce den de belirttiğimiz gibi ayaklar da meydana gelen koku ayakların terlemesi ve bu terin bakteri üreterek ayaklar da koku üretmesi sonucun da ayaklarınız kokmaktadır. Bu şekil de çalışan insanların ilk olarak yapmaları gereken ayaklarını mutlaka düzenli olarak yıkması gerekmektedir. Bunun dışın da her gün aynı ayakkabıyı giymemeleri, çoraplarını düzenli olarak değiştirmeleri de son derece önem taşımaktadır. Bunların dışın da sizlere önereceğimiz bazı durumlar ile ayaklarınızın kokusunu en aza indirebilirsiniz.

Ayağı gerçekten çok fazla kokan insanlar akşamları ayaklarına karbonatlı su ya da sirkeli su da yapabilirler. Bu şekil de ayaklarınızın bakteri üretimini en aza indirebilir ve koku sorunun dan kurtulabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )