Foot Care Ayak Kremi –  Resmi Satış Sitesi 50TL Ürün Görseli

Yazın ayak bakımı nasıl olmalı ?

Yazın ayak bakımı nasıl olmalı ?Yazın ayak bakımı nasıl olmalı ?

Tüm gün vücudumuzun yükünü taşıyan ayaklarımıza gereken bakımı yapıyor musunuz ? Özellikle tüm vücudumuz da olduğu gibi yaz ayların da ayaklarımız da nem kaybına uğramaktadır. Nem kaybına uğrayan ayaklarımız da mantar oluşmaması için bakım yapılması son derece önemli olan bir konudur. Tırnak ve pedikürden sonra dikkat etmeniz gereken konulardan bir tanesi de ayaklar da meydana gelen nasırlardır. Peki açık ayakkabılarımızı çıkarttığımız yazın ayak bakımı nasıl olmalı ?

Yumuşak ve bakımlı ayaklara sahip olmak için özellikle yaz ayların da ayaklarımıza özen göstermemiz gerekmektedir. Her gün soğuk su ile yıkayarak kan akışını hızlandırabiliriz. Yaz ayların da en büyük problem kuruyan ve çatlayan ayaklardır. Bu durumu engellemek için hafta da bir kere mutlaka ayaklarınıza bakım yapmanız gerekmektedir. Ayaklarınıza her gün düzenli olarak bakım kremlerinden yardım alarak bakım yapabilirsiniz. Yoğun ayak nemlendirici kremler ayaklarınızın çok daha sağlıklı olmasına yardımcı olur.

Yaz ayların da dışarı çıkarken ayaklarınıza mutlaka ama mutlaka güneş koruyucu kremlerden sürmeniz gerekmektedir. Bunun sadece ayaklarınızın bronzlaşmaması için yapmanız gerekmektedir….

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )